Prezentace ppsx - Zámek Colomares

Nejde-li Vám prezentace ppsx Zámek Colomares stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Zámek Colomares nemá dlouhou historii, je to však velmi zajímavá budova. Postavena byla v letech 1987-1994 na počest Kryštofa Columba a jeho slavného objevení Ameriky. Budova v sobě mísí vlivy různých architektonických stylů, mezi něž se řadí gotický, byzantský, románský i maurský styl. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, budova, památník, Kryštof Columbus, zámek, Colomares, Benalmádena, Malaga, Španělsko,

Prezentaci ppsx Zámek Colomares jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Hrady,zámky,paláce.

Od 16. 10. 2017 si prezentaci stáhlo 217 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Zámek Colomares pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Pablo.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 10,9 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Zámek Colomares můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.