Prezentace ppsx - Zahradník se vyřádil

Nejde-li Vám prezentace ppsx Zahradník se vyřádil stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Zahradník pracuje obvykle na zahradě, v sadu nebo v parku. Specializovaný zahradník, který se stará v převážné míře o ovocné stromy pak bývá označován slovem ovocnář. Slovem zahradník bývá někdy označován i malorolník, který na poli pěstuje zeleninu nebo okrasné květiny. Pro amatérské zahradníky a sadaře je běžně používán podobný termín zahrádkář.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, rostliny. záhony, sochy, flora ,

Prezentaci ppsx Zahradník se vyřádil jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Flóra.

Od 13. 06. 2017 si prezentaci stáhlo 228 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Zahradník se vyřádil pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la J@.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 4,32 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Zahradník se vyřádil můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.