Prezentace ppsx - Výlet na Petřín

Nejde-li Vám prezentace ppsx Výlet na Petřín stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Pražský vrch Petřín se nachází nad Vltavou mezi Malou Stranou a Strahovem. Nejvyšší nadmořská výška dosahuje 320 m. První písemná zpráva pochází z r. 1108, kdy byli na zdejším popravišti stínáni poslední Vršovci. Tehdy zde byl hluboký les, táhnoucí se až k Bílé Hoře.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, text, informace, Praský vrch, Petřín, Praha, Česká republika,

Prezentaci ppsx Výlet na Petřín jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 13. 04. 2020 si prezentaci stáhlo 57 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Výlet na Petřín pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la janina.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 3,60 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Výlet na Petřín můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.