Prezentace ppsx - Vesnická architektura 2

Nejde-li Vám prezentace ppsx Vesnická architektura 2 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Hradišťany je malá vesnice, část obce Honezovice v okrese Plzeň-jih. Nachází se 2,5 km na jihozápad od Honezovic. Je zde evidováno 30 adres. První písemná zmínka o vesnici pochází z roku 1251.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, architektura, domy, chalupy, roubenky, vesnice, Plzeňský kraj, Česká republika,

Prezentaci ppsx Vesnická architektura 2 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 04. 10. 2015 si prezentaci stáhlo 280 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Vesnická architektura 2 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 6,00 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Vesnická architektura 2 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.