Prezentace ppsx - Velikonoční vajíčko

Nejde-li Vám prezentace ppsx Velikonoční vajíčko stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Velikonoční vajíčka jsou symbolem Velikonoc stejně jako třeba pomlázka, koleda nebo beránek. Vajíčka se barví, ale také různě zdobí mnoha způsoby. Historie barvení vajíček začíná zcela jistě už ve starověkém Egyptě a Persii, kde se na svátky jara barvila na červeno, skořápky se ale pravděpodobně zdobily už v pravěku. Nejstarší zdobená kraslice má podle vědců stáří 2300 let, první historicky doložené barvení vajíček je z roku 1290, kdy král Edward I nechal jako dar obarvit zlatou barvou 450 vajec.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, přání, svátek, Velikonoce,

Prezentaci ppsx Velikonoční vajíčko jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Velikonoce.

Od 04. 04. 2020 si prezentaci stáhlo 117 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Velikonoční vajíčko pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Lemra.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 11,2 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Velikonoční vajíčko můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.