Prezentace ppsx - Valdemossa - Mallorca

Nejde-li Vám prezentace ppsx Valdemossa - Mallorca stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Dominantou městečka Valdemossa je farní kostel a kartuziánský klášter. Ten byl původně královskou rezidencí, ale od roku 1399 sloužil jako klášter. V roce 1835 byl zrušen a některé mnišské cely byly prodány jako byty. Městské jádro městečka Valdemossa je památkově chráněným územím. Většina budov, včetně místních vinných sklepů, je postavena z místního kamene. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, architektura, klášter, zahrada, kostel, domy, uličky, ulice, květiny, Valdemossa, Mallorca, Španělsko, Evropa,

Prezentaci ppsx Valdemossa - Mallorca jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Města.

Od 12. 11. 2017 si prezentaci stáhlo 434 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Valdemossa - Mallorca pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la *****.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 11,1 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Valdemossa - Mallorca můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.