Prezentace ppsx - Úchvatný vesmír

Nejde-li Vám prezentace ppsx Úchvatný vesmír stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Vesmír je pro naše myšlení nekonečný prostor. Počátek vzniku vesmíru se datuje na období zhruba před 13 miliardami lety. Tento názor se ujal teprve až nedávno. V roce 1598 se Johannes Kepler domníval, že stáří vesmíru je 5475 let a Albert Einstein v roce 1920 myslel, že je nekonečně starý. Stejného názoru jako Einstein byl i Aristoteles ve 4.století př.n.l.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, vesmír, planety, Slunce, erupce, Venuše, krátery, Země, noc, den, atmosféra, měsíc, Mars, povrch, hora, led, Saturrn, souhvězdí, Andromeda,

Prezentaci ppsx Úchvatný vesmír jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Zajímavosti .

Od 06. 11. 2017 si prezentaci stáhlo 212 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Úchvatný vesmír pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Olbara.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 4,35 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Úchvatný vesmír můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.