Prezentace ppsx - Ten chotár náš - Robo Kazík

Nejde-li Vám prezentace ppsx Ten chotár náš - Robo Kazík stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Robo Kazík je slovenský podnikatel a zpěvák. Absolvoval střední ekonomickou školu a Institut pro národní výbory. Pracoval jako dělník v Calexu Zlaté Moravce a v Pozemních stavbách v Banské Bystrici. V roce 1968 s Karolem Duchoňem založili v Zlatých Moravciach bigbeatovou skupinu The Ice Boys (Ľadoví chlapci). Na Městském úřadě v Banské Bystrici pracoval 16 let. Nejprve dělal řidiče, později vedoucího Akce Z a ještě později vedoucího odboru výstavby. V letech 1983-1990 byl ředitelem agentury Slovkoncert. Vydal alba : Vráť sa mi, láska, Venované Vám, Toto sólo patrí nám, Srdce ti napovie, Vianoce, Jesenné lístie, Letná nálada. Některé z nich nahrál s Orchestrem Pavla Zajáčka. Ve Slovenské televizi účinkoval v programu Repete. V období 2006–2010 pracoval jako viceprimátor v Banské Bystrici.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, text, místa, krajina, příroda, Robo Kazík, Ten chotár náš,

Prezentaci ppsx Ten chotár náš - Robo Kazík jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Místa,krajina,příroda.

Od 30. 05. 2020 si prezentaci stáhlo 64 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Ten chotár náš - Robo Kazík pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Steve.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 8,37 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Ten chotár náš - Robo Kazík můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.