Prezentace ppsx - Tajemné kamenné koule

Nejde-li Vám prezentace ppsx Tajemné kamenné koule stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Každou vrstvu těchto několikatunových velikánů s průměrem až tři metry trpělivě milimetr po milimetru slepila sedimentace před zhruba 65 miliony let. Původ Moeraki Boulders má samozřejmě i svou alternativní maorskou verzi. Podle pověsti balvany vznikly z dýní nebo košů na úhoře, které bouře smetla do vody z kanoe maorských náčelníků, kteří v dávných dobách objevovali nová území.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, kámen, koule, kamenné koule, Moeraki Boulders, Nový Zéland,

Prezentaci ppsx Tajemné kamenné koule jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Místa,krajina,příroda.

Od 11. 09. 2017 si prezentaci stáhlo 179 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Tajemné kamenné koule pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Viking.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 13,1 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Tajemné kamenné koule můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.