Prezentace ppsx - Světová města v noci 2

Nejde-li Vám prezentace ppsx Světová města v noci 2 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Vila Nova de Gaia je město v severním Portugalsku. Je známé svými sklepy, kde je skladováno světově proslulé Portské víno. Tyto sklepy se staly hlavní turistickou atrakcí. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, Lima, Praha, Jeruzalém, Monaco, Jerevan, Johannesburg, Moskva, Ósaka, Paříž, Vila Nova de Gaia, Reykjavík, města, noc,

Prezentaci ppsx Světová města v noci 2 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Města.

Od 16. 11. 2015 si prezentaci stáhlo 250 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Světová města v noci 2 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la B.M..Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 12, 7 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Světová města v noci 2 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.