Prezentace ppsx - Ruská federace 2

Nejde-li Vám prezentace ppsx Ruská federace 2 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Republiky mají v rámci Ruské federace ze všech subjektů federace nejvyšší stupeň autonomie. Mají vlastní ústavu, prezidenta, parlament, právo vydávat zákony a stanovit úřední jazyk republiky. Tím se odlišují od ostatních subjektů Ruské federace, jimž toto právo nepřináleží. Nejsou však subjektem z hlediska mezinárodního práva; tím je pouze Ruská federace.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, stát, federace, Rusko,

Prezentaci ppsx Ruská federace 2 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Rusko.

Od 17. 03. 2020 si prezentaci stáhlo 68 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Ruská federace 2 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Tony, Steve.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 11,9 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Ruská federace 2 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.