Prezentace ppsx - Rakovník a okolí

Nejde-li Vám prezentace ppsx Rakovník a okolí stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Pražská brána byla postavena v letech 1516 – 1517, její stavbou byla zahájena výstavba městských kamenných hradeb. Pražská brána byla původně oboustranně uzavírána jednokřídlými vraty, její zdi jsou 1,40 až 1,60 m silné, k hlavní římse měří 12,30 m, sedlová střecha je opatřena čtyřmi nárožními věžičkami. Podle kladek je možné odvodit, že vstup byl chráněn padacím mostem

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, město, Rakovník, kostel, sv. Bartoloměj se zvonicí, Vysoká brána, Pražská brána, muzeum TGM, náměstí, radnice, Mariánský sloup, Kolešovice, kostel sv. Petra a Pavla, starý zámek, nový zámek, Kněževes, kostel sv. Jakuba Většího, Vrábíkův statek, Olešná, kostel sv. Martina, Česká republika ,

Prezentaci ppsx Rakovník a okolí jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 03. 11. 2017 si prezentaci stáhlo 159 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Rakovník a okolí pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 10,2 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Rakovník a okolí můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.