Prezentace ppsx - Rakousko ve fotografii

Nejde-li Vám prezentace ppsx Rakousko ve fotografii stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Od 1. ledna 1922 je jednou ze spolkových zemí Rakouska jeho hlavní město Vídeň. Historické centrum Vídně bylo v roce 2001 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Na zasedání výboru, které se konalo v červenci 2017 v Krakově, bylo rozhodnuto o zařazení historického centra Vídně na seznam památek Světového dědictví v ohrožení. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, Salzburg, Hallstadt , Schönbrunn, Vídeň, budova, parlament, radnice, opera, divadlo, Hofburg, Alpy, Rakousko, Evropa,

Prezentaci ppsx Rakousko ve fotografii jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 05. 11. 2017 si prezentaci stáhlo 412 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Rakousko ve fotografii pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la R. Dovalo.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 6,89 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Rakousko ve fotografii můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.