Prezentace ppsx - Raflézie Arnoldova - největší květina

Nejde-li Vám prezentace ppsx Raflézie Arnoldova - největší květina stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

V průběhu kvetení vydává květ odporný zápach připomínající hnijící maso, který má přilákat opylovače. Nejčetnějšími návštěvníky, a tudíž i opylovači, bývají mouchy nebo brouci hledající mršinu k nakladení vajíček. Způsob složitého opylování je důvodem, proč jsou rostliny tak vzácné. Musí růst samčí a samičí rostliny blízko sebe, kvést ve stejnou dobu a musí je navštívit hmyz ve správném pořadí a dostatečně obalený pylem.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, rostlika, květina, jihovýchodní Asie, Indonésie, Sumatra, Borneo,

Prezentaci ppsx Raflézie Arnoldova - největší květina jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Flóra.

Od 28. 09. 2017 si prezentaci stáhlo 186 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Raflézie Arnoldova - největší květina pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Jacob.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 12,1 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Raflézie Arnoldova - největší květina můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.