Prezentace ppsx - Rabštejn nad Střelou

Nejde-li Vám prezentace ppsx Rabštejn nad Střelou stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

První písemná zmínka o hradu Rabštejnu pochází z roku 1269, kdy byl ve vlastnictví rodu Milhosticů. Po roce 1321 koupil rabštejnský statek Oldřich Pluh, předek významného rodu Pluhů z Rabštejna. Oldřich byl královským podkomořím a stal se oblíbencem krále Jana Lucemburského. Přestavěl zpustlý hrádek na významné šlechtické sídlo a založil na předhradí opevněné město, kterému vymohl 21. září 1337 pražské městské právo. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, kostel Panny Marie Sedmibolestné, zřícenina hradu, barokní sochy, Ježíš, přítel dítek, sv. Barbora, Panna Marie Sedmibolestná, sv. Vojtěch, Loretánská kaple, zámek, smírčí kříž, historická stavení, Rabštejn nad Střelou, Česká republika ,

Prezentaci ppsx Rabštejn nad Střelou jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 16. 10. 2016 si prezentaci stáhlo 332 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Rabštejn nad Střelou pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 8,85 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Rabštejn nad Střelou můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.