Prezentace ppsx - Pyšná krása

Nejde-li Vám prezentace ppsx Pyšná krása stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Předci dnešního koně jsou zařazeni do období před 60 miliony let. Kůň se vyvíjel v Severní Americe, potom přecházel přes tzv. pevninské mosty do dnešní Asie. Před několika tisíci lety kůň v Severní Americe z neznámého důvodu zcela vyhynul. Znovu se sem koně vrátili až v 16. století spolu s osadníky z Evropy; proto v Americe nejsou koně divocí, ale koně zdivočelí. Dobu ledovou přežili dva předkové koně – kůň Převalského, který přežívá dodnes, a Tarpan, který byl lidmi vyhuben.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, fauna, koně, krajina, louka, les, hory,

Prezentaci ppsx Pyšná krása jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Fauna.

Od 20. 11. 2017 si prezentaci stáhlo 406 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Pyšná krása pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Svatava.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,76 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Pyšná krása můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.