Prezentace ppsx - Žijeme v překrásné zemi

Nejde-li Vám prezentace ppsx Žijeme v překrásné zemi stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Jsou mnohá místa na světě, která nikdy nenavštívíme. Ale proč by to muselo být i tady u nás, v naší zemi. Vždyť je u nás tolik krásných míst. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, města, místa, krajina, hrady, zámky, Panská skála, Sloup, Karlštejn, Bítov, Borovnička, Český Krumlov, Hradec nad Moravicí, Chlum u Třeboně, Jaroměřice nad Rokytnou, Jindřichův Hradec, Kadaň, Kuks, Lednice, Chrám sv. Barbory, Vranov nad Dyjí, Mikulov, Milevský klášter, Praha, Valtice, Žinkovy, Třeboň, Česká republika,

Prezentaci ppsx Žijeme v překrásné zemi jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 12. 05. 2017 si prezentaci stáhlo 406 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Žijeme v překrásné zemi pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Táta.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 4,82 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Žijeme v překrásné zemi můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.