Prezentace ppsx - Zátoka Ha Long - Vietnam

Nejde-li Vám prezentace ppsx Zátoka Ha Long - Vietnam stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Zátoka Ha Long je známá především díky svým vápencovým skalám, které vystupují z moře často jen jako osamocené monumenty, pročež je oblast vyhledávanou turistickou lokalitou. Zátoka byla v roce 1994 zapsána do Seznamu světového dědictví UNESCO. V roce 2009 se dostala mezi 28 finalistů pro vyhlášení nových sedmi přírodních divů světa a posléze byla v roce 2012 do této skupiny zařazena

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, skály, jeskyně, moře, UNESCO, zátoka, Ha Long, Vietnam, ,

Prezentaci ppsx Zátoka Ha Long - Vietnam jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Asie.

Od 26. 08. 2017 si prezentaci stáhlo 188 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Zátoka Ha Long - Vietnam pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la B.M..Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 12,8 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Zátoka Ha Long - Vietnam můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.