Prezentace ppsx - Zámek Hrádek u Nechanic

Nejde-li Vám prezentace ppsx Zámek Hrádek u Nechanic stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Zámek byl postaven v letech 1839–1854 jako hlavní, reprezentativní sídlo hrabat z Harrachu Františkem Arnoštem hrabětem z Harrachu. Je nejen nejmladším neogotickým zámkem v České republice, ale patří k nejmladším zámeckým stavbám v České republice vůbec. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, interiér, exteriér, park, zima, zámek, Hrádek u Nechanic, Česká republika,

Prezentaci ppsx Zámek Hrádek u Nechanic jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 30. 10. 2016 si prezentaci stáhlo 322 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Zámek Hrádek u Nechanic pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Yveta.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,47 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Zámek Hrádek u Nechanic můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.