Prezentace ppsx - Zalipie - malovaná vesnice

Nejde-li Vám prezentace ppsx Zalipie - malovaná vesnice stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Zalipie – obec, jež se nachází v jihovýchodní části Polska, se od ostatních odlišuje. Chlubí se pestrobarevnými květinovými motivy, které zdobí okolí oken a stěn zdejších domů. Krášlí i zdejší most, kostel, stodoly, ale také psí boudy, kurníky či králíkárny…Kdy přesně tady vznikla tahle květinová tradice, se přesně neví. Nicméně se traduje, že se zdobením začaly místní ženy před více než sto lety.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, barvy, malby, květiny, květy, domy, okna, obec, Zalipie, Polsko,

Prezentaci ppsx Zalipie - malovaná vesnice jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 11. 09. 2017 si prezentaci stáhlo 253 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Zalipie - malovaná vesnice pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Borka.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 13,0 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Zalipie - malovaná vesnice můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.