Prezentace ppsx - Zahrady a zahrádky

Nejde-li Vám prezentace ppsx Zahrady a zahrádky stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Zahrady u starých domů často mívají kouzlo dob, kdy se žilo pomaleji a vnímavěji. Stromy už hodně pamatují a jejich stín v létě krásně chladí, ploty a zídky mají okouzlující patinu a odpočívá se tu úplně jinak než v zahradách nedávno založených. Zahrady i parky získávají věkem cenu i atmosféru, kterou lze umocnit nebo naopak narušit dalšími výsadbami.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, rostliny, stromy, keře, zahrada, zahrádka, flora,

Prezentaci ppsx Zahrady a zahrádky jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Flóra.

Od 25. 04. 2020 si prezentaci stáhlo 79 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Zahrady a zahrádky pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Moje.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 4,63 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Zahrady a zahrádky můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.