Prezentace pps - Za 5 minut okolo Čech

Nejde-li Vám prezentace pps Za 5 minut okolo Čech stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Za 5 minut okolo Čech tak se jmenuje tato prezentace a najdete v ní fotografie - Český Krumlov, zámek Konopiště, České Budějovice, zámek Hluboká, zámek Chomutov, Jičín, Jihlava, hrad Zvíkov, Kadaň, Kamenice nad Lipou, Kladno, klášter - Kladruby, zámek Sychrov, Litomyšl – klášterní zahrada, Pardubice – pohled z věže, zámek Průhonice, Písek, Pelhřimov, Plzeň, botanická zahrada v Plzni a zámek Orlík.

Klíčová slova: prezentace, fotografie, zámky, hrady, kláštery, zahrady, Český Krumlov, zámek Konopiště, České Budějovice, zámek Hluboká, zámek Chomutov, Jičín, Jihlava, hrad Zvíkov, Kadaň, Kamenice nad Lipou, Kladno, klášter - Kladruby, zámek Sychrov, Litomyšl – klášterní zahrada, Pardubice – pohled z věže, zámek Průhonice, Písek, Pelhřimov, Plzeň, botanická zahrada v Plzni, zámek Orlík, Česko,

Prezentaci pps Za 5 minut okolo Čech jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 04. 07. 2010 si prezentaci stáhlo 997 návštěvníku.

Prezentaci pps Za 5 minut okolo Čech pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Miloš.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 5,45 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Za 5 minut okolo Čech můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.