Prezentace pps - Vyšehrad

Nejde-li Vám prezentace pps Vyšehrad stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Pražský Vyšehrad patří mezi nejznámější a  nejkrásnější místa Prahy. Je to místo, které je spojeno s bájnou kněžnou Libuší a věrným koněm Šemíkem. Málokdo ale ví, že tato vojenská  pevnost bývala královským městem s velkou zástavbou.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, brány Leopoldova, Táborská, Rotunda sv.Martina, hřbitov, chrám sv.Petra a Pavla, Vltava, Královská a knížecí akropole,

Prezentaci pps Vyšehrad jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Místa,krajina,příroda.

Od 21. 06. 2013 si prezentaci stáhlo 631 návštěvníku.

Prezentaci pps Vyšehrad pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la MAJKA-http://majka57.cz.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 2,82 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Vyšehrad můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.