Prezentace pps - Výlet na Petřín

Nejde-li Vám prezentace pps Výlet na Petřín stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Petřín vystřídal v průběhu staletí několik názvů: Petřín, Hora, Kopec, Vrch sv. Vavřince. Kronikář Kosmas popisuje Petřín jako velmi skalnaté místo; pro velké množství skal (latinsky petra) se mu údajně začalo říkat Petřín. Od nepaměti se zde lámal kámen — opuka — ze kterého Praha postavila hodně staveb.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, rozhledna, budiště, kostelík svatého Michala, kaple Božího hrobu, Štefánikova hvězdárna, Nebozízek, lanovka, technické údaje, historie, Petřín, Praha,

Prezentaci pps Výlet na Petřín jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Místa,krajina,příroda.

Od 05. 05. 2011 si prezentaci stáhlo 630 návštěvníku.

Prezentaci pps Výlet na Petřín pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la janina.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 5,57 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Výlet na Petřín můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.