Prezentace pps - Velká Británie ve fotografii

Nejde-li Vám prezentace pps Velká Británie ve fotografii stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Víte, kde můžete v Anglii vidět - Sedm sester - najednou???
Seven Sisters (Sedm sester) je jednak přírodní park, který charakterizuje anglický venkov a také sedm vysokých křídových útesů. Obojí se nachází na jihu Anglie, mezi městy Eastbourne a Seaford.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, krajina, moře, maják, pobřeží, křídové útesy, skály, Stonehenge, hrad Combe, Leeds, Northumberland, Buckinghamský palác, Tower Bridge, Big Ben, Londýn, Anglie, Velká Británie, Evropa,

Prezentaci pps Velká Británie ve fotografii jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 25. 05. 2012 si prezentaci stáhlo 790 návštěvníku.

Prezentaci pps Velká Británie ve fotografii pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Sirrods.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 6,20 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Velká Británie ve fotografii můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.