Prezentace ppsx - Velikonoční výzdoba

Nejde-li Vám prezentace ppsx Velikonoční výzdoba stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

V českých zemích splynuly Velikonoce s oslavami svátky jara a tak je slavíme, i když jsme vlastně ateistický národ. Vždyť kdo by neradoval, že zima konečně končí a přichází jaro plné slunce. V každé české domácnosti se tak objeví dekorace, v nichž převládají velikonočně jarní motivy. Pojďte se s námi inspirovat, a pak si vyzdobte svůj vlastní byt či dům. Asi nejtradičnějším symbolem Velikonoc jsou samozřejmě vejce, které můžete použít i k dekorování.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, přání, dekorace, vejce, rostliny, jaro, Velikonoce ,

Prezentaci ppsx Velikonoční výzdoba jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Velikonoce.

Od 07. 04. 2020 si prezentaci stáhlo 66 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Velikonoční výzdoba pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Lemra.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 11,5 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Velikonoční výzdoba můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.