Prezentace ppsx - Tachov a okolí

Nejde-li Vám prezentace ppsx Tachov a okolí stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Tachov patří mezi nejstarší sídla západních Čech. První zmínka o osadě Tachov pochází z roku 1115, ale není zcela věrohodná. První konkrétní písemná zmínka o ní pochází z roku 1126, kdy kníže Soběslav I. nechal přestavět některé důležité hraniční pevnosti – mezi nimi i Přimdu a Tachov. Zmínka z roku 1131 potom již uvádí hrad v blízkosti „vesnice Tachov“. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, náměstí, kašna, hradby, kostely, zámek, Tachov, Bor, Tisová, Česko,

Prezentaci ppsx Tachov a okolí jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 04. 06. 2016 si prezentaci stáhlo 319 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Tachov a okolí pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 8,23 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Tachov a okolí můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.