Prezentace pps - Švýcarsko - St.Moritz

Nejde-li Vám prezentace pps Švýcarsko - St.Moritz stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Zimní středisko St.Moritz (česky Svatý Mořic),je proslulé nejen skvělými lyžařskými terény ve svém okolí,ale i minerálními železitými prameny a také ideálním klimatem - slunce zde svítí 322 dnů v roce.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, krajina, hory, sport, lyže, Moritzer See, příroda, lesy, louky, květy, město, hotely, ulice, kostely, nádraží, St.Moritz,

Prezentaci pps Švýcarsko - St.Moritz jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 18. 03. 2011 si prezentaci stáhlo 834 návštěvníku.

Prezentaci pps Švýcarsko - St.Moritz pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Jurjen Bouman.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 9,00 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Švýcarsko - St.Moritz můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.