Prezentace ppsx - Svíčky ručně dělané

Nejde-li Vám prezentace ppsx Svíčky ručně dělané stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Svíčky patří neodmyslitelně k adventnímu a vánočnímu času. Málokdo si ale uvědomí, co za výrobou jedné svíčky stojí práce. Základem je kvalitní parafín a bavlněný knot. Dnes se vyrábí převážně strojově. Ruční výroba pak chce hodně trpělivosti, jedna svíčka se totiž vyrábí až dva dny. Na svíčky se obvykle používá parafín - čím je kvalitnější, tím lépe a déle hoří. Důležitý je také knot, který by měl být nejlépe bavlněný. Prodávají se i papírové, ale ty zapálíte jen jednou. Výhodou ruční výroby je, že lze svíčku namáčet do více barev a dělat tak různé krásné kombinace. Stroj oproti tomu umí namáčet jen do jedné barvy.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, ruční práce, svíčka,

Prezentaci ppsx Svíčky ručně dělané jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Zajímavosti .

Od 23. 04. 2020 si prezentaci stáhlo 64 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Svíčky ručně dělané pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la LMP.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 14,2 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Svíčky ručně dělané můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.