Prezentace ppsx - Slovensko z oblaků

Nejde-li Vám prezentace ppsx Slovensko z oblaků stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Spišský hrad na Slovensku je se svým půdorysem 41 426 m² nejrozsáhlejší hradní zříceninou ve střední Evropě a jedním z největších hradních komplexů v Evropě. Nachází se na travertinovém kopci nedaleko od městečka Spišské Podhradie na katastru obce Žehra asi 5 km severozápadně od ní. Spišský hrad je chráněn jako slovenská Národní kulturní památka a v roce 1993 byl hrad společně s přilehlými památkami Spišská Kapitula, Spišské Podhradie a Žehra zapsán na seznam lokalit Světového dědictví UNESCO.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, zámek, Smolenice, Bojnice, Spišský hrad, Děvín, Orava, město, Martin, Lučenec, Rožnava, hory, Tatry, Kriváň, Slovensko,

Prezentaci ppsx Slovensko z oblaků jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 07. 10. 2016 si prezentaci stáhlo 628 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Slovensko z oblaků pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Steve.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,10 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Slovensko z oblaků můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.