Prezentace ppsx - Simpsonovi písně

Nejde-li Vám prezentace ppsx Simpsonovi písně stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Simpsonovi jsou americký animovaný seriál vytvořený Mattem Groeningem v produkci Jamese L. Brookse, Ala Jeana a Sama Simona pro televizní síť Fox. Seriál satiricky pojednává o životě americké střední třídy představované rodinkou Simpsonových, zahrnující Homera, Marge, Barta, Lízu, Maggie, dědu Simpsona, psa Spasitele a kočku Sněhulku. Odehrává se ve Springfieldu, fiktivním městě kdesi ve Spojených státech. Paroduje americkou kulturu, společnost, televizi a mnoho aspektů lidského života obecně. Groening pojmenoval animovanou rodinku po členech své vlastní rodiny, přičemž Bart (anagram angl. brat – spratek) měl představovat samotného Matta. Simpsonovi jsou nejdéle vysílaným animovaným seriálem v historii americké televize, seriál má aktuálně 679 odvysílaných dílů ve 31 řadách.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, hudba, píseň, soundtrack, znělka, seriál, Simpsonovi,

Prezentaci ppsx Simpsonovi písně jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Hudební.

Od 12. 04. 2020 si prezentaci stáhlo 41 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Simpsonovi písně pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Jirka.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 3,29 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Simpsonovi písně můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.