Prezentace pps - Sagrada Família - Barcelona

Nejde-li Vám prezentace pps Sagrada Família - Barcelona stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Chrám Sagrada Familia v Barceloně (chrám smíření zasvěcený Svaté rodině) je hlavní stavbou slavného architekta Antonia Gaudího.Stavební práce začaly v roce 1882 a trvají dodnes.Katedrála byla vysvěcena papežem Benediktem XVI. 7.listopadu 2010.Celkové dokončení katedrály se plánuje na rok 2026 – 100. výročí smrti Antonia Gaudího. Stavba bude probíhat celkem 144 let. Je zajímavé, že od počátku stavby až dodnes se katedrála staví z darů a příspěvků.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, interier, Sagrada Família, Antonio Gaudí, Barcelona,

Prezentaci pps Sagrada Família - Barcelona jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Města.

Od 17. 05. 2011 si prezentaci stáhlo 597 návštěvníku.

Prezentaci pps Sagrada Família - Barcelona pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Usuario.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 5,38 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Sagrada Família - Barcelona můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.