Prezentace pps - Rusko za Uralem

Nejde-li Vám prezentace pps Rusko za Uralem stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Sibiř to není jen samá tajga, tundra či pustina pokrytá sněhem a ledem. V létě najdeme i zelené louky pokryté lučním kvítím. To vše můžete vidět na krásných fotografiích v této prezentaci. zajímavost: v zimě tam dosahují teploty až -60 °C.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, krajina, příroda, hory, pohoří, Altaj, jezero, Bajkal, řeky, Jenisej, tajga, města, Jekatěrinburg, Omsk, vesnice, poloostrov Kamčatka, Rusko,

Prezentaci pps Rusko za Uralem jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Rusko.

Od 03. 09. 2011 si prezentaci stáhlo 914 návštěvníku.

Prezentaci pps Rusko za Uralem pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la MK.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 7,79 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Rusko za Uralem můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.