Prezentace pps - Ruiny Palmýra - Sýrie

Nejde-li Vám prezentace pps Ruiny Palmýra - Sýrie stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Ve starověku důležitá zastávka v poušti pro karavany mířící od Eufratu na středomořské pobřeží. Nyní je na místě zaniklého města rozsáhlé archeologické naleziště. Současné město Palmýra, nacházející se vedle ruin, slouží hlavně jako turistické východisko pro návštěvu nalezišť. Palmýra je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, naleziště, Sýrie,

Prezentaci pps Ruiny Palmýra - Sýrie jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Místa,krajina,příroda.

Od 18. 07. 2010 si prezentaci stáhlo 603 návštěvníku.

Prezentaci pps Ruiny Palmýra - Sýrie pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la neuveden.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 5,72 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Ruiny Palmýra - Sýrie můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.