Prezentace ppsx - Rotterdam již zmizelý

Nejde-li Vám prezentace ppsx Rotterdam již zmizelý stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Rotterdam je druhé největší nizozemské město. Jedná se také o největší evropský přístav (do roku 2004, kdy ho předstihla Šanghaj, i světa). V centru města se nachází Námořní muzeum, dokumentující historii přístavu a stavby lodí. V roce 2014 byla do seznamu UNESCO zařazena továrna Van Nelle (20.léta 20.století).

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, dobové fotografie, město, domy, ulice, auta, lidé, přístav, Rotterdam, Nizozemsko,

Prezentaci ppsx Rotterdam již zmizelý jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Foto-obrazy.

Od 27. 04. 2017 si prezentaci stáhlo 359 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Rotterdam již zmizelý pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Jan en Elena.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,51 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Rotterdam již zmizelý můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.