Prezentace ppsx - Romantická harfa

Nejde-li Vám prezentace ppsx Romantická harfa stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Harfa je strunný hudební nástroj, jedná se o jeden z nejstarších hudebních nástrojů vůbec. Princip harfy objevili lidé nejspíše již při prostém drnkání na tětivu luku. Nástroje podobné harfě se objevují v Egyptě a Mezopotámii cca v roce 3000 před naším letopočtem.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, instrumentální, harfa, Cavatina, Morning has broken, Love is all around, Chariots of fire, Close to you, Conquest of paradise, If you love me now, Just when needed you most, Can you feel the love tonight,

Prezentaci ppsx Romantická harfa jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Hudební.

Od 06. 05. 2017 si prezentaci stáhlo 244 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Romantická harfa pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Sonny.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 11,4 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Romantická harfa můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.