Prezentace ppsx - Řím

Nejde-li Vám prezentace ppsx Řím stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Řím je největší italské a čtvrté nejlidnatější město v EU, kulturní centrum, mimořádně bohaté na umělecké a historické památky. Jeho rozsáhlé historické centrum je součástí Světového dědictví UNESCO.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, Andělský hrad, Bazilika Panny Marie Sněžné, Bazilika Saint-Pierre, Doria Pamphili, Forodi, Forum Romanum, Pantheon, město, Řím, Itálie, Evropa,

Prezentaci ppsx Řím jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Města.

Od 15. 04. 2017 si prezentaci stáhlo 552 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Řím pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Yveta.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,08 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Řím můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.