Prezentace ppsx - Rhodos - Řecko

Nejde-li Vám prezentace ppsx Rhodos - Řecko stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Rhodos je řecký ostrov v Egejském moři, největší z Dodekanéských ostrovů, když dosahuje rozlohy 1400 km². Na délku ostrov měří zhruba 78 km a na šířku 38 km. Leží v jihovýchodní části souostroví u pobřeží Malé Asie, od kterého jej na severu dělí průliv široký 17,5 km. U západního pobřeží se nacházejí ostrovy Chalki a Alimia, které tvoří samostatnou obec. Spolu s okolními neobydlenými ostrůvky tvoří stejnojmennou obec jež je součástí regionální jednotky Rhodos spadající pod kraj Jižní Egeis.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, krajina, památky, město, Lindos, ostrov, Simy, Rhodos, Řecko,

Prezentaci ppsx Rhodos - Řecko jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 22. 08. 2016 si prezentaci stáhlo 348 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Rhodos - Řecko pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Yveta.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,59 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Rhodos - Řecko můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.