Prezentace pps - Řecko - ostrov Santorini

Nejde-li Vám prezentace pps Řecko - ostrov Santorini stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Santorini je souostroví a obec na rozhraní Egejského a Krétského moře, které se nachází na jižním okraji souostroví Kyklady v Řecku. Uprostřed mezi nimi leží dvojice ostrovů Nea Kaimeni a Palea Kaimeni. Souostroví se nachází 110 km severně od Kréty a 220 km jihovýchodně od Athén. Tvoří zároveň stejnojmennou obec o rozloze 92,5 km². Nejvyšším bodem je Profitis Ilias na ostrově Théra s nadmořskou výškou 567 m.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, Kyklady, Santorini, moře, pobřeží, přístav, ostrov, města Pricipals, IA, terasy, Řecko, Greek island,

Prezentaci pps Řecko - ostrov Santorini jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 06. 09. 2010 si prezentaci stáhlo 748 návštěvníku.

Prezentaci pps Řecko - ostrov Santorini pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JVG.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 3,46 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Řecko - ostrov Santorini můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.