Prezentace pps - Řecké obrázky

Nejde-li Vám prezentace pps Řecké obrázky stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Řecko oficiálně Řecká republika je stát ležící v jižní Evropě na jihu Balkánského poloostrova. Rozkládá se jak na evropské pevnině, tak na četných ostrovech v Egejském, Krétském, Thráckém, Středozemním a Jónském moři. Jeho sousedy na pevnině jsou Albánie, Makedonie, Bulharsko a Turecko. Hlavním městem jsou Athény.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, krajina, města, domy, ulice, architektura, kláštery, moře, zálivy, ostrovy, Řecko,

Prezentaci pps Řecké obrázky jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 29. 08. 2011 si prezentaci stáhlo 723 návštěvníku.

Prezentaci pps Řecké obrázky pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Buday Dezsőné.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 7,62 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Řecké obrázky můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.