Prezentace ppsx - Řecká mytologie

Nejde-li Vám prezentace ppsx Řecká mytologie stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Řecká mytologie sestává z mýtů a legend starých Řeků, pojednávajících o bozích a hrdinech, povaze světa či vzniku a významu řeckého kultu a rituálů, které jsou součástí náboženství starověkého Řecka. Moderní badatelé studují mýty ve snaze zjistit více o náboženském a politickém zařízení starověkého Řecka jeho civilizace a pochopit samotnou povahu vytváření mýtů.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, bůh, polobůh, monstrum, Zeus, Minotaurus, Ares, Apollón, Kerberos, Artemis, Athena, Poseidon, Hercules, Hades, Hera, Démétér, Afrodita, Kronos, Satyr, Hypnos, Kyklop, Achilles, Úrania, Hydra, řecká mytologie, Řecko,

Prezentaci ppsx Řecká mytologie jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Zajímavosti .

Od 31. 08. 2017 si prezentaci stáhlo 295 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Řecká mytologie pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Junior.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 4,04 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Řecká mytologie můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.