Prezentace pps - Rab - Chorvatsko

Nejde-li Vám prezentace pps Rab - Chorvatsko stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

V městečku Rab (asi 600 stálých obyvatel) se zachovala část městského opevnění z 12. -13. stol., včetně tzv. Mořské brány (Morska vrata). Uvnitř hradeb tvoří městečko takřka neporušený středověký stavební celek se systémem téměř pravidelné šachovnice ulic a uliček.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotofrafie, uličky, domy, park, katedrála, zvonice, věže, moře, zátoka, pláž, lodě, město, Rab, ostrov Rab, Chorvatsko,

Prezentaci pps Rab - Chorvatsko jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Města.

Od 22. 11. 2011 si prezentaci stáhlo 598 návštěvníku.

Prezentaci pps Rab - Chorvatsko pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Željko Čidić.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 9,08 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Rab - Chorvatsko můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.