Prezentace ppsx - Protěž a Rakousko

Nejde-li Vám prezentace ppsx Protěž a Rakousko stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Protěž alpská Je to vytrvalá bylina, pokrytá bílou plstí. Přímá lodyha je 5–30 cm vysoká. Listy má nejen přízemní (kopisťovitého tvaru), ale i lodyžní (kopinaté, střídavě uspořádané). Květenství je několik úborů uspořádaných dále do strboulu. Pod květenstvím je zákrov. Barva květů je žlutobílá.Plesnivec pochází z evropských pohoří, nejblíže přirozeně roste v Alpách a Karpatech. Občas je ale pěstován a může zplaňovat, či je dokonce záměrně vysazován. Plesnivec alpský kvete od července do srpna. Rakousko, oficiální název Rakouská republika, německy Republik Österreich, je vnitrozemská spolková republika ležící ve střední Evropě. Skládá se z devíti spolkových zemí. Hraničí s Lichtenštejnskem a Švýcarskem na západě, s Itálií a Slovinskem na jihu, s Maďarskem a Slovenskem na východě a s Českem a Německem na severu. Jejím hlavním městem je Vídeň. Dalšími velkými městy jsou Štýrský Hradec, Linec, Salzburg a Innsbruck.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, text, informace, rostlina, příroda, hory, Plesnivec, Protěž Alpská, Rakousko, Evropa,

Prezentaci ppsx Protěž a Rakousko jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 29. 05. 2020 si prezentaci stáhlo 53 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Protěž a Rakousko pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Marketa.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,50 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Protěž a Rakousko můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.