Prezentace ppsx - Procházka Prahou

Nejde-li Vám prezentace ppsx Procházka Prahou stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Lou Reed
- Praha je úžasné město, jako z jiného století, jako z jiného světa. Nikdy jsem neviděl nic fantastičtějšího. -
Praha je všeobecně považována za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Historické centrum města s jedinečným panoramatem Pražského hradu, největšího hradního komplexu na světě, je památkovou rezervací UNESCO. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, Pražský hrad, Hradčany, Vltava, Karlův most, Staroměstský orloj, chrám sv. Víta, interiér, Praha, Česká republika,

Prezentaci ppsx Procházka Prahou jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 13. 06. 2016 si prezentaci stáhlo 398 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Procházka Prahou pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Yveta.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 10,8 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Procházka Prahou můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.