Prezentace ppsx - Přírodní rezervace

Nejde-li Vám prezentace ppsx Přírodní rezervace stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

V bývalém vojenském prostoru Milovice-Mladá vzniká nestátní rezervace divokých koní, zubrů a praturů, kteří zde spásáním vzácných stepí a zbytků bohatých luk pomohou zachovat křehkou biodiverzitu a zabrání tak zarůstání biologicky cenných lokalit. Území bylo v roce 2005 zařazeno do Národního seznamu evropsky významných lokalit.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, divoký kůň, pratur, zubr, rezervace, Milovice, Česká republika,

Prezentaci ppsx Přírodní rezervace jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 14. 09. 2017 si prezentaci stáhlo 404 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Přírodní rezervace pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Olan H..Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,96 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Přírodní rezervace můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.