Prezentace ppsx - Pražský hrad z různých míst

Nejde-li Vám prezentace ppsx Pražský hrad z různých míst stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Pražský hrad je nejvýznamnější český hrad (původně raně středověké hradiště) stojící na skalnatém ostrohu nad řekou Vltavou v centru Prahy, na vrchu Opyš. Od 9. století býval sídlem českých knížat, později králů a od roku 1918 je sídlem prezidenta republiky. Dvakrát v dějinách se stal hlavní rezidencí císaře Svaté říše římské.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, pohled z Petřína, Mánesova mostu, Vyšehradských schodů, železničního mostu, Chotkových sadů, Letenských sadů, Malostranského náměstí, náměstí Jana Palacha, Vojanových sadů, Alšova nábřeží....., Pražský hrad, Praha, Česká republika,

Prezentaci ppsx Pražský hrad z různých míst jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 27. 07. 2016 si prezentaci stáhlo 308 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Pražský hrad z různých míst pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 8,17 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Pražský hrad z různých míst můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.