Prezentace ppsx - Pražské synagogy

Nejde-li Vám prezentace ppsx Pražské synagogy stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Nejstarší synagoga v Praze existovala kdesi v podhradí Pražského hradu, pravděpodobně na dnešní Malé Straně. Jediný záznam, který se o ní dochoval, uvádí, že v roce 1142 byla při požáru zničena a již nebyla obnovena. Dodnes se nenašly ani její zbytky. Její předpokládaná poloha se umísťuje zhruba mezi Újezd a Malostranské náměstí. Do dnešní doby se na území Prahy dochovalo 13 synagog. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, Praha, synanoga, Česká republika,

Prezentaci ppsx Pražské synagogy jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 28. 04. 2016 si prezentaci stáhlo 360 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Pražské synagogy pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,11 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Pražské synagogy můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.