Prezentace ppsx - Pražské paláce 2

Nejde-li Vám prezentace ppsx Pražské paláce 2 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Lobkovický palác je barokní stavba ve spodní části Jiřské ulice na Pražském hradě. Ve 13. století na místě paláce stávalo několik obytných domů, později dva mohutné gotické domy českých šlechticů. Palácový objekt začali stavět před polovinou 16. století. Původní renesanční palác měl čtyři křídla kolem nádvoří.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, paláce, Aueršperský, Fürstenberský, Hartigovský, Lichtenštejnský, Kaiserštejnský, Kolovratský, Pálfyovský, Ledeburský, Thunovský, Lažanských, Schönbornský, Lobkovický, Slavatovský, Valdštejnský, Hrzánský, Gallasův, Pachtovský, Kounický, Praha, Česká republika,

Prezentaci ppsx Pražské paláce 2 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 30. 10. 2016 si prezentaci stáhlo 300 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Pražské paláce 2 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,44 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Pražské paláce 2 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.