Prezentace ppsx - Pražské kostely a kostelíky 9

Nejde-li Vám prezentace ppsx Pražské kostely a kostelíky 9 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Kostel sv. Ludmily je cihlová trojlodní bazilika s příčnou lodí ve tvaru kříže. Dvě štíhlé hranolové šedesátimetrové věže v západním průčelí tvoří dominantu nejen náměstí Míru, ale celé Jugoslávské ulice. V každé věži jsou 2 zvony. Na bohaté malířské a sochařské výzdobě se podílely dvě desítky slavných výtvarníků té doby.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, kostely, kostelíky, Panny Marie Sedmibolestné, sv. Ignáce, sv. Ludmily, sv. Prokopa, Nanebevzetí P. Marie a sv. Karla Velikého, sv. Anny, sv. Cyril a Metoděj, na Karlově, Boží muka, kaple Svatých schodů, Praha, Česká republika,

Prezentaci ppsx Pražské kostely a kostelíky 9 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 20. 11. 2017 si prezentaci stáhlo 146 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Pražské kostely a kostelíky 9 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,78 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Pražské kostely a kostelíky 9 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.