Prezentace ppsx - Pražské kostely a kostelíky

Nejde-li Vám prezentace ppsx Pražské kostely a kostelíky stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Kostel svatého Cyrila a Metoděje v Praze 8 na Karlínském náměstí patří mezi největší církevní stavby v Čechách. Byl zbudován v polovině 19. stol. a řadí se k nejvýznamnějším architektonickým památkám, které se dochovaly z tohoto období. Základní kámen kostela byl na Karlínském náměstí položen 10. června 1854 za účasti císaře Františka Josefa I. a jeho ženy Alžběty. Stavba kostela trvala 9 let.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, kostely, kostelíky, sv. Apolinář, sv. Kateřina Alexandrijská, kostel sv. Haštala, sv. Jindřich a Kunhuta, kostel sv. Martina ve zdi, kostel Nejsvětější Trojice, Praha, Česká republika ,

Prezentaci ppsx Pražské kostely a kostelíky jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 21. 01. 2017 si prezentaci stáhlo 352 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Pražské kostely a kostelíky pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,36 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Pražské kostely a kostelíky můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.